Akce a soutěže‎ > ‎

Silvestr 2016
Srdečně vás zveme na jedinečný a nezapomenutelný Silvestr v  Tarnowskich Gorach v Polsku v termínu 29. 12. 2016 - 1. 1. 2017
S rezervací spěchejte. Počet míst je jen 130 a vždy je plně obsazeno!!!

Tak tady zase budeme:
Salezjański Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  w Tarnowskich Górach
42-604 Tarnowskie Góry ul. Śniadeckiego 1


Silvestr 2014 se salsou


    Silvestr 2016 v Tarnowskich Gorach v Polsku, kde se všichni opět sejdeme a zase to roztočíme. Čeká nás spousta work shopů a skvělé nefalšované silvestrovské zábavy. 
Celý servis je v ceně 3500,- Kč - ubytování, plná penze, výuka tanců a jiných aktivit, Silvestrovský večer s rautem a 2 teplé večeře. Nedaleko je krásný aquapark a podívat se můžete také do zatopených dolů a projet se na lodičkách. Vyzkoušíte si hrát na africké bubny a ugrilujete si klobásy na táboráku s rytmy bubnů a kytar. Pro odpočinek a relaxaci využijte skvělý aquapark, lední plochu a fajn restauraci „Leśniczówka”, která je před vjezdem do parku.
Těšíme se na vás. Organizační tým Salsa fuerte a Palas dance.

    Učit vás budou tito lektoři:
Przemysław Paszek & Joanna Chromik, Magda Janowska, Marcos de Lima, Bartek Szymczyk, Marysia Kubik, Dominik Sambor, Josef Macura, Adam Kaszubski, Mateusz „Wieś” Wiesiołek, Marta Błońska, Kasia Błońska, Witek Pędich, Łukasz Fiebich a další. 
    Tanec ve stylech salsa, ruedo de casino, merengue, semba, kizomba, zouk, hip hop, pop dance, swing, rock and roll a další vás určitě uspokojí. 
    Kromě jiného bude lukostřelba a hra na bubny.

PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE MAILEM: macura@tspalas.com


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Comments